В Саф’янівській сільській раді відбулась молитовна зустріч 1

Днями в Саф’янівській сільській раді відбулась молитовна зустріч за участю керівництва та працівників громади, депутата Одеської обласної ради Веніаміна Унгуряна, служителя та керівника благодійної місії при церкві “Джерело Живої Води” Олександра Ілаша, помічника народного депутата України Анатолія Урбанського Ігоря Скоробрехи та пастора церкви в селі Кислиця Петра Колодійчука.

Під час молитовної зустрічі присутні мали змогу поспілкуватись у неформальні обстановці, обговорити актуальні проблеми та плани, а також помолитись за мир в Україні.

Крім того, депутат Одеської обласної ради Веніамін Унгурян та керівник благодійної місії при церкві “Джерело Живої Води” Олександр Ілаш передали термобілизну для поліцейських та працівників комунальних служб Саф’янівської громади, які цілодобово несуть службу щодо забезпечення життєдіяльності громади.

Це стало можливим завдяки спільному проекту протестантських євангельських церков та українського бренду одягу «Gepur».

Дякуємо всім причетним за надану допомогу! Разом наближаємо нашу Перемогу!