В Саф’янівській сільській раді відбулась нарада з представником установи «Агенція регіонального розвитку Одеської області» 1

У середу, 7 червня, в Саф’янівській сільській раді відбулась робоча нарада за участю керівництва громади, депутатського корпусу, поліцейських офіцерів громади та модератора фокус-груп зі стратегічного планування Швейцарсько-Українського проекту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» Мирослава Кошелюка.

Під час наради була обговорена низка важливих питань щодо життєдіяльності Саф’янівської територіальної громади, а саме – особливості громади, сильні та слабкі сторони, наявність стратегії та її планування, успішні проекти розвитку, вплив війни та ситуацію в громаді, бачення перспективи розвитку, можливі точки залучення інвестицій тощо.

Нарада пройшла в конструктивному руслі з подальшим плануванням співпраці.