В Саф’янівській сільській раді відбулась позачергова сесія 1

Сьогодні, 17 листопада, в Саф’янівській сільській раді відбулось засідання двадцять першої позачергової сесії.

З метою безпеки сьогоднішню сесію довелось проводити в укритті, але це не завадило депутатському корпусу розглянути низку важливих питань щодо життєдіяльності громади в умовах воєнного стану.

Основні питання, що були включені в порядок денний, стосувались бюджетної, соціальної та земельної сфер.

Начальник фінансового управління Саф’янівської сільської ради Марина Стоїлова доповіла про виконання бюджету Саф’янівської громади за січень-вересень 2022 року, про внесення змін до рішення Саф’янівської сільської ради «Про бюджет Саф’янівської сільської територіальної громади на 2022 рік» та про зміни до рішення сесії «Про затвердження кошторису видатків на утримання апарату Саф’янівської сільської ради».

В соціальній сфері були внесені зміни до програми щодо соціального захисту ветеранів АТО та їх родин, а також до програми щодо компенсації витрат власникам житла за безоплатне тимчасове розміщення ВПО. Про це присутніх поінформувала начальник відділу соціального захисту населення Cаф’янівської сільської ради Ольга Клименко.

Головний спеціаліст відділу культури, молоді, туризму та спорту Оксана Муравльова доповіла щодо закриття та виключення з базової мережі відділу культури, молоді, туризму та спорту клубних закладів в селах Новий Каланчак та Нова Кам’янка, а також бібліотеки-філії села Новий Каланчак.

Прийняті рішення будуть опубліковані на офіційному сайті громади.