В Саф'янівській сільській раді відбулась щотижнева апаратна нарада 1

Робочий тиждень в Саф’янівській сільській раді розпочався з чергової апаратної наради, яка пройшла під керівництвом Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової.

На початку наради присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців та мирних громадян, внаслідок повномасштабного вторгнення росії на територію України.

Після чого присутні розглянули низку важливих питань щодо життєдіяльності громади у сфері благоустрою, а також в бюджетній, соціальній та освітянській сферах.

Наразі громада активно готується до проведення благодійного ярмарку на потреби ЗСУ, який відбудеться вже у цю суботу, 29 квітня, о 12:00 на стадіоні в селі Саф’яни.

Загалом громада працює в штатному режимі. За результатами наради надані відповідні доручення.

В Саф'янівській сільській раді відбулась щотижнева апаратна нарада 3