В Саф'янівській сільській раді відбулась щотижнева апаратна нарада 1

Робочий тиждень в Саф’янівській сільській раді розпочався з проведення чергової апаратної наради, яка пройшла під керівництвом Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової.

На початку наради присутні вшанували пам’ять військовослужбовців та мирних громадян, які загинули внаслідок російсько-української війни.

Після чого керівники структурних підрозділів ради доповіли про стан справ у громаді. Зокрема, минулого тижня в громаді розпочалась збиральна кампанія. Попри ризики і складнощі, зумовлені війною, техніка господарств вийшла на поля для збору врожаю озимого ячменю.

Фінансовим управлінням проводиться активна робота по наповненню бюджетів усіх рівнів.

Управлінням соціального захисту триває робота з надання різних видів допомоги внутрішньо-переміщеним особам.

Службою у справах дітей продовжується проведення профілактичних рейдів в населених пунктах громади.

В освітній сфері триває створення “Класів безпеки” в закладах загальної середньої освіти.

За результатами наради, сільським головою Наталією Тодоровою надані відповідні доручення.

Нарада пройшла в конструктивному руслі.