В Саф’янівській сільській раді відбулась щотижнева апаратна нарада 1

Сьогодні, 23 жовтня, в Саф’янівській сільській раді відбулась щотижнева апаратна нарада, яка пройшла під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової.

На початку наради присутні хвилиною мовчання вшанували памʼять захисників України та мирних громадян, які загинули під час російсько-української війни.

Після чого керівники структурних підрозділів ради доповіли про стан справ громади та розглянули нагальні питання щодо життєдіяльності громади в бюджетній, освітянській та соціальній сферах.

Зокрема, були розглянуті питання щодо обліку внутрішньо переміщених осіб та інших соціальних груп населення, підготовки до опалювального сезону, проведення заходів щодо поповнення місцевого бюджету та роботи закладів освіти та культури.

Під час апаратної наради головою громади Наталією Тодоровою було надано низку доручень керівникам структурних підрозділів.