В Сафʼянівській сільській раді відбулась щотижнева апаратна нарада 1

Робочий тиждень в Сафʼянівській сільській раді розпочався з щотижневої апаратної наради, яка пройшла під головуванням першого заступника Сафʼянівського сільського голови Петра Хаджикова.

Присутні хвилиною мовчання вшанували памʼять захисників України та мирних громадян, які загинули внаслідок вторгнення рф на територію України.

Після чого керівники структурних підрозділів ради доповіли про стан справ на підпорядкованій їм ділянці роботи.

З сьогоднішнього дня всі заклади освіти Сафʼянівської громади вийшли на очний формат навчання.

Крім того, в громаді триває робота з наповненню бюджетів всіх рівнів.

Управлінням соціального захисту населення продовжується робота з внутрішньо переміщеними особами та надання їм необхідної допомоги.

За результатами наради першим заступником Сафʼянівського сільського голови Петром Хаджиковим надані відповідні доручення.