В Саф’янівській сільській раді відбулась щотижнева апаратна нарада 1

Робочий тиждень в Саф’янівській сільській раді розпочався з проведення чергової апаратної нарада, яка відбулась під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової.

На початку наради присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять українців, які віддали своє життя у російсько-українській війні. Всіх хто воював, всіх військових та всіх цивільних, дорослих та дітей. Усіх хто міг би ще жити, якби росія не розпочала цю криваву війну.

Після чого керівники структурних підрозділів ради доповіли про виконану роботу за минулий тиждень. Питання, що були підняті під час наради, стосувались бюджетної, освітянської, соціальної, культурної та медичної сфер.

Голова громади Наталія Тодорова поінформувала, що заклади освіти та охорони здоров’я працюють в штатному режимі. В торгівельних мережах в наявності продукти першої необхідності. Транспорте сполучення працює в штатному режимі.

В завершенні наради присутнім були надані відповідні доручення на поточний тиждень.