В Саф’янівській сільській раді відбулась щотижнева апаратна нарада 1

Робочий тиждень в Саф’янівській сільській раді розпочався з проведення чергової апаратної нарада, під час якої були розглянуті актуальні питання щодо життєдіяльності громади в бюджетній, освітянській та соціальній сферах.

З приходом весни першочерговим завданням є благоустрій територій громади. Тому увагу присутніх було акцентовано на організації заходів з благоустрою. В першу чергу біля прибудинкових територій, торгівельних закладів різних форм власності, а також в місцях загального перебування.

Заклади освіти громади працюють в штатному режимі. З метою недопущення участі молоді в русі ЧВК «Редан», який зараз набирає обертів в нашій країні, були проведені наради та батьківські збори в закладах загальної середньої освіти Саф’янівської громади.

За результатами наради надані відповідні доручення.