В Саф’янівській сільській раді відбулась щотижнева апаратна нарада 1

Сьогодні, 20 березня, під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулась щотижнева апаратна нарада.

Серед актуальних питань, які були розглянуті під час наради, стало проведення заходів із благоустрою населених пунктів Саф’янівської громади – упорядкування та приведення у належний стан території об’єктів масового перебування та відпочинку населення, висадка дерев та кущів, підсів газонів тощо.

Голова громади Наталія Тодорова звернула увагу, що благоустрій території громади – це не тільки відповідальність виключно працівників ради, а й активна участь мешканців населених пунктів, які також мають долучитись до прибирання та приведення в належний стан території біля своїх будинків, адже чистота довкілля залежить саме від кожного з нас.

Також під час наради були розглянуті питання бюджетної, освітянської та соціальної сфер життєдіяльності громаді.

За результатами наради працівникам ради надані відповідні доручення.

В Саф’янівській сільській раді відбулась щотижнева апаратна нарада 3