В Саф'янівській сільській раді відбулась зустріч із представниками ВПІНО “Філія АКТЕД (ACTED)” 1

Протягом довгого часу Саф’янівська сільська територіальна громада співпрацює з Міжнародною гуманітарною організацією ВПІНО “Філія АКТЕД (ACTED)”.

Минулого тижня відбулась чергова зустріч керівництва Саф’янівської сільської ради з представниками ВПІНО “Філія АКТЕД (ACTED)”, під час якої відбулось знайомство з новим координатором ACTED, а також обговорення подальшої співпраці.

Після чого відбулась виїзна нарада в селі Кам’янка, де представники ACTED разом із керівництвом Саф’янівської громади обговорили облаштування номерів в Палаці спорту та необхідності заміни вікон.

Крім того, був оглянутий хід ремонтних робіт в паліативному відділенні села Кам’янка, який став можливий завдяки сприянню ВПІНО “Філія АКТЕД (ACTED)”.

Саф’янівська громада висловлює щиру подяку представникам ВПІНО “Філія АКТЕД (ACTED)” за плідне співробітництво та постійну допомогу!

Фото доступне за посиланням: