В Саф'янівській сільській раді відбулась зустріч із представниками ВПІНО “Філія АКТЕД (ACTED)” 1

Тривалий час Саф’янівська сільська територіальна громада співпрацює з Міжнародною гуманітарною організацією ВПІНО “Філія АКТЕД (ACTED)”.

24 квітня відбулась чергова зустріч керівництва Саф’янівської сільської ради з представниками ВПІНО “Філія АКТЕД (ACTED)” щодо продовження роботи з внутрішньо-переміщеними особами, а саме – надання їм необхідної допомоги, забезпечення їх потреб та вирішення нагальних питань щодо їх перебування на території громади.

Крім того, було розглянуто питання відкриття паліативного відділення в селі Кам’янка

Саф’янівська громада висловлює щиру подяку представникам ВПІНО “Філія АКТЕД (ACTED)” за плідне співробітництво та постійну допомогу!