В Саф’янівській сільській раді відбулась зустріч з представниками Державного підприємства "Національні інфраструктурні проекти" 1

У понеділок, 7 серпня, в Саф’янівській сільській раді відбулась зустріч керівництва громади з представниками Державного підприємства “Національні інфраструктурні проекти” при Міністерстві економіки та політики.

Наразі ДП “Національні інфраструктурні проекти” обрало п’ять громад для впровадження пілотних проектів, актуальні питання яких пов’язані з водопостачанням та водовідведенням. Саф’янівська сільська територіальна громада може стати однією з таких громад, з якою представники ДП “Національні інфраструктурні проекти” підпишуть меморандум про співробітництво. Про це йшлося під час зустрічі.

Крім того, було розглянуто питання встановлення захисних мобільних типів електростанцій на території громади, які зможуть забезпечити населення та об’єкти критичної інфраструктури електроенергією у разі пошкодження високовольтних ліній електропередачі.

Робота в даному напрямку триває.