В Саф’янівській сільській раді відбулось консультування з державних грантових програм «Є-Робота» 1

У вівторок, 12 вересня, відбулась зустріч керівництва Саф’янівської сільської ради та старост старостинських округів Саф’янівської громади з в.о. директора Ізмаїльської філії Одеського обласного центру зайнятості Володимиром Довгалєм та керуючим територіальним відокремленим відділенням № 10015/0457 АТ «Ощадбанк» в м. Ізмаїл Олегом Бондар.

Представники від державної служби зайнятості та Ощадбанку поінформували про умови, порядок отримання та користування коштами мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, грантів на створення або розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства, розвиток тепличного господарства, а також грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей. Отримати гранти можуть діючі підприємці чи підприємства, а також особи, які мріють зайнятися бізнесом. Подача заявки на мікрогрант здійснюється через Портал державних послуг «Дія».

Зустріч пройшла в конструктивному руслі.