В Саф‘янівській сільській раді відбулось пленарне засідання сесії 1

У понеділок, 31 липня, під головуванням Саф‘янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулось пленарне засідання XXIX сесії.

Під час засідання було розглянуто 29 основних, а також земельні питання, які ретельно були вивчені депутатами під час депутатських комісій.

Депутати одноголосно прийняли наступні важливі рішення: про виконання бюджету Саф’янівської громади за січень-червень 2023 року, про внесення змін до рішення Саф‘янівської сільської ради «Про бюджет Саф‘янівської сільської територіальної громади на 2023 рік»; про внесення змін до Регламенту Саф’янівської сільської ради; про внесення змін до складу постійних депутатських комісій та виконавчого комітету Саф’янівської сільської ради; про затвердження середньої вартості харчування на одну дитину в день, встановлення плати батьків за харчування дітей в закладах дошкільної освіти та дошкільних підрозділах Ларжанського та Матроського ЗЗСО; про затвердження категорій учнів, які забезпечуються безоплатним гарячим харчуванням та відсотків виконання норм харчування в ЗЗСО; про отримання гуманітарної допомоги; земельні питання тощо.

Всі прийняті рішення будуть опубліковані на офіційному сайті громади.