В Саф‘янівській сільській раді відбулось пленарне засідання сесії 1

У четвер, 30 листопада, під головуванням Саф‘янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулось пленарне засідання XXXIII сесії.

Під час засідання були розглянуті питання порядку денного, які ретельно були вивчені депутатами під час депутатських комісій.

Депутати одноголосно прийняли наступні важливі рішення: про внесення змін до рішення Саф‘янівської сільської ради «Про бюджет Саф‘янівської сільської територіальної громади на 2023 рік»; про внесення змін до рішення Саф‘янівської сільської ради «Про затвердження кошторису видатків на утримання апарату Саф‘янівської сільської ради та її виконавчих органів на 2023 рік»; про внесення змін до рішення Саф’янівської сільської ради про ” Про затвердження Переліку першого та другого типу об’єктів оренди комунального майна Саф’янівської сільської ради; про внесення змін до Програми надання фінансової підтримки комунальним підприємствам Саф’янівської сільської ради; про передачу комунального майна управління житлово-комунального господарства, капітального будівництва, дорожнього господарства та інвестицій Саф’янівської сільської ради в оперативне управління Саф’янівської сільської ради; про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону об’єкта малої приватизації комунальної власності Саф’янівської сільської ради нежитлових будівель, загальною площею 1275,4 кв.м., розташованих на території села Саф’яни; земельні питання тощо.

Засідання сесії пройшло в конструктивному руслі. На завершення голова громади Наталія Тодорова подякувала присутнім за плідну роботу.