В Саф’янівській сільській раді відбулось засідання комісії з розгляду заяв громадян про надання соціальних послуг особам похилого віку, особам з інвалідністю та сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах 1

В четвер, 9 грудня, в Саф’янівській сільській раді відбулось засідання комісії з розгляду заяв громадян про надання соціальних послуг особам похилого віку, особам з інвалідністю та сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах Саф’янівської сільської ради під головуванням заступника Саф‘янівського сільського голови Івана Чепоя, за участю керівників структурних підрозділів громади та головою постійної депутатської комісії Сафянівської сільської ради з питань охорони здоров’я, освіти культури, спорту , молоді та соціального захисту населення Іваном Мішуліним .

На порядок денний було винесено два питання:

1. Надання соціальними працівниками Центру соціальних служб Саф’янівської сільської ради соціальної послуги «догляд вдома» за місцем проживання на безкоштовній основі.
2. Надання соціальних послуг особам/сім’ям фахівцями соціальної роботи Центру соціальних служб Сафянівської сільської ради: соціальний супровід сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, консультування на безкоштовній основі.

Матеріали, надані на розгляд членам комісії, ретельно були вивчені комісією.

За результатами засідання комісії були прийняті відповідні рішення з максимальним урахуванням інтересів осіб похилого віку, осіб з інвалідністю та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах Саф’янівської територіальної громади.