В Саф’янівській сільській раді відбулось засідання круглого столу 1

Однією з найбільших проблем суспільства є насильство. Таку думку поділяють українські й міжнародні правозахисники, юристи та психологи. Особлива небезпечність насильства в тому, що від нього страждають діти, які потерпають від насильства і спостерігають за його проявами, а у майбутньому – застосовують негативний досвід у власній сім’ї.

Щороку з 25 листопада до 10 грудня відбувається Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Основне завдання цієї кампанії привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем: запобігання і протидія домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ, громадських організацій заради захисту прав людини.

Період акції охоплює наступні важливі дати:

• 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
• 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
• 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
• 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
• 5 грудня – Міжнародний день волонтера;
• 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
• 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», в Саф’янівській сільській раді відбулось засідання круглого столу за участю Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової, керівників структурних підрозділів ради, дотичних до проблеми домашнього насильства, поліцейського офіцера громади Романа Топал та старшого інспектора відділу ювенальної превенції Ізмаїльського РВП ГУНП Одеської області Алли Фурніки.

Під час засідання обговорені питання протидії домашньому насильству та узгоджені спільні заходи в межах щорічної акції “16 днів проти насильства”.