В Саф’янівській сільській раді відбулось засідання сесії 1

Сьогодні, 31 січня, під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулось пленарне засідання XXIV сесії Саф’янівської сільської ради.

Основні питання порядку денного – звіти про підсумки роботи старост старостинських округів громади та Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової за 2022 рік.

У своїй доповіді голова громади Наталія Тодорова прозвітувала про підсумки роботи депутатського корпусу сільської ради, її виконавчого комітету, апарату ради, комунальних підприємств та установ, підпорядкованих сільській раді. Крім того, голова громади Наталія Тодорова поінформувала про зроблену роботу кожного відділу апарату виконавчого комітету, про виконання бюджету протягом 2022 року, акцентуючи увагу на використанні бюджетних коштів по кожному розпоряднику.

В 2022 році Саф’янівська громада стикнулась з новим направленням роботи – допомога внутрішньо-переміщеним особам. З початку війни та дотепер Саф’янівською сільською радою надається вся необхідна допомога ВПО – від продуктів харчування, одежі, засобів гігієни до емоційної підтримки.
Робота апарату Саф’янівської сільської ради тісно пов’язана з діяльністю старост старостинських округів громади, які в своїх звітах поінформували про виконану ними роботу в їх рідному селі.

Все зроблене громадою протягом 2022 року – це результат взаємодії сільської ради, старост старостинських округів, депутатів, агровиробників та активу громади.

Крім підсумків роботи, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова окреслила основні пріоритети роботи громади у 2023 році – підтримка підрозділів ЗСУ та ВПО, розвиток та модернізація комунальних закладів, співробітництво з міжнародними організаціями, залучення інвестицій та нових проектів для поліпшення умов проживання громадян.

На жаль, війна триває… У 2023 році на нас чекають нові виклики, однак об’єднавшись, ми зможемо досягти стабільного розвитку нашої громади!

Крім цього, на пленарному засіданні сесії були розглянуті питання бюджетної та соціальної сфер життєдіяльності громади.

Прийняті рішення будуть опубліковані на офіційному сайті громади.