В Саф’янівській сільській раді вітали опікунські родини 1

Незабаром Україна відзначатиме День усиновлення – надзвичайно тепле свято людяності та милосердя, яке щороку збігається із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії. 28 липня 2023 року Президент України Володимир Зеленський підписав відповідний указ про перенесення Дня усиновлення з 30 вересня на 17 вересня у з зв’язку з реформою церковного календаря в Україні.

Сьогодні, напередодні свята, у Саф’янівській сільській раді традиційно вітали опікунські родини, які подарували дітям, що залишились без батьківського піклування, щастя мати родину, маму і тата.

Вітаючи учасників свята із Днем усиновлення, керівництво Саф’янівської громади та працівники служби у справах дітей подякували опікунам за любов та милосердя, за їх чуйне серце, безмежну любов до дітей та велику відповідальність за їх долі.

Опікуни та піклувальники, серед яких Ганна Хмелярова (с. Кам’янка), Катерина Цонкова (с. Кислиці), Світлана Ногай (с. Броска), Людмила Маслинкова (с. Кам’янка), Степан Мінжинер (с. Богате), Ольга Руснак (с. Саф’яни), Анжела Крангач (с. Комишівка), Семен Колодєєв (с.Ларжанка) та Марія Крецул (с.Кислиця), були відзначені подяками та приємними подарунками. Відзначені опікуни виховують по троє і більше дітей, дітей з інвалідністю та дітей з особливими потребами, дітей, які в цьому році стали студентами закладів вищої освіти.

Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. І справжньою винагородою є посмішки щасливих дітей, які дарують радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні!

Віримо у Перемогу України та мріємо, аби кожна дитина була захищена та зігріта батьківською любов’ю!