В Саф’янівський сільській раді відбулась чергова сесія 1

Сьогодні під головуванням Саф‘янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулось чергове пленарне засідання XXV сесії.

Під час засідання депутати розглянули більше 130 питань порядку денного, які стосувались бюджетної, освітянської та соціальної сфер життєдіяльності громади.

Одними з актуальних питань стало прийняття звіту про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Саф‘янівської сільської територіальної громади за 2022 рік, а також рішень про виконання бюджету Саф’янівської громади за січень-грудень 2022 року, про утворення віддалених робочих місць відділу ЦНАП в старостинських округах, про затвердження перспективних планів трансформації мережі закладів загальної середньої освіти та створення опорних закладів освіти Саф’янівської сільської ради та інші.

Прийнятті рішення будуть опубліковані на офіційному сайті громади.