В Саф’янській школі відбулись спортивні змагання «COOL GAMES» 1

На базі Саф’янського закладу загальної середньої освіти відбулись спортивні змагання «COOL GAMES» в рамках Олімпійського тижня, який проходив з 11 по 15 вересня.

Привітати юних спортсменів завітали Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Стандратюк.

Дівчата та юнаки мали змогу випробувати себе в незвичних та цікавих спортивних завданнях, отримавши масу позитивних емоцій та гарний настрій.

Урізноманітнити захід допоміг новий спортінвентар, який отримала школа в рамках участі у Проекті «Екстрена освіта та психосоціальна підтримка постраждалого від конфлікту населення в Україні та Молдові, особливо дівчат, хлопців, підлітків та жінок», який реалізується ГО “Регіональний аналітичний центр” у співпраці з Міжнародною місією #WeWorld, за фінансової підтримки Іспанської Співпраці через Іспанське Агентство (AECID) та #EDUCO.

Переможці змагань отримали грамоти, а найактивніші вболівальники – приємні подарунки.

Фото доступне за посиланням:  https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02yaf63ELaSMhuV4oqP8mimWaexuvztxDBNzfBAYbugXYy1aNf99ysedKdGXaixXbWl