В селі Кислиця відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ 1

Українці — нація незламних та нескорених. І цими вихідними, 28 травня, це вкотре довели мешканці села Кислиця, які організували неперевершений та емоційний благодійний концерт.

У двогодинному концерті на підтримку ЗСУ для місцевих мешканців, гостей та внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають у Кислицях, виступили справжні таланти села. Відвідали захід керівництво Саф’янівської сільської ради та Кислицького старостинського округу.

Упродовж концерту вдалося зібрати 20 000 гривень, що вкотре доводить небайдужість пересічних громадян до потреб української армії у період війни та їхню готовність допомагати. Всі кошти будуть передані на потреби наших захисників.

Дякуємо всім, хто долучився до заходу, в чиїх серцях кипить любов до України! Ви робите добру справу, яка надто дорого вартує! А ваші великі серця захоплюють, надихають, спонукають та переконують, що разом ми – незламні, незборима сила!

Фото за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02LJZb8MbpiyydLqrrPFPHCyPFWTzfNUi8uon8FWJXBSMqtuVCwcM9rTzYToNr9XeMl