В селі Утконосівка відбулись благодійні заходи на підтримку ЗСУ 1

У сьогоднішні буремні дні для нашої країни мешканці Сафʼянівськоі громади активно допомагають українським захисникам. У селах громади вже традицією стали благодійні ярмарки та концерти на підтримку ЗСУ. Вкотре доєднались до благодійності і мешканці села Утконосівка, де 21 листопада відбулась низка благодійних заходів.

Все розпочалось з фойє місцевого Будинку культури, де розташувався шкільний благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.

Ярмарок, організований педагогами, школярами та їх батьками з глибокою повагою до героїв, що захищають Україну, відзначився різноманіттям домашніх ласощів і рукотворних прикрас.

Підтримати ініціативу школярів та задонатити на ЗСУ завітали Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, староста Утконосівського старостинського округу Валентина Дакі, архієпископ Болградський Сергій, настоятель Свято-Михайлівської церкви села Утконосівка протоієрей отець Миколай, директор Утконосівського закладу загальної середньої освіти Ганна Кулава та директор Утконосівського закладу дошкільної освіти «Бджілка» Любов Волченко.

Продовжився захід благодійним концертом на підтримку військовослужбовців Збройних Сил України, де лунали проникливі музичні композиції про любов до рідної країни, смуток за рідними, які боронять країну від російської навали, про скорішу перемогу, яка обов’язково буде за Україною.

Упродовж благодійних заходів вдалось зібрати 17 300 грн, що вкотре доводить небайдужість мешканців села Утконосівка до потреб української армії та їхню готовність допомагати. Всі кошти будуть передані на потреби наших захисників!

До речі, юні мешканці Утконосівки не тільки взяли участь у шкільному благодійному ярмарку, а ще й разом із своїми педагогами та батьками підготували смаколики, які найближчим часом будуть передані нашим Героям на передову!

В єднанні – наша сила!

Разом до Перемоги!

Слава Україні!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02RTF26Zwsi2Nd659kk6RHAhzM6cKhBzGbH1iZgCv7J1hfDcAH5y6rpwYHueH9vxxal