В селі Утконосівка відбувся культурно-спортивний фестиваль «Пехливанул Сатулуй» 1

У більшості населених пунктів Саф’янівської територіальної громади проходять різноманітні фестивалі. Зокрема, в понеділок, 5 червня, в колоритному селі Утконосівка відбувся культурно-спортивний фестиваль «Пехливанул Сатулуй».

За традицією, в цей день в селі проводяться різноманітні спортивні заходи, серед яких – змагання з вільної боротьби.

На літній площі біля місцевого Будинку культури був розташований борцівський килим, на якому спортсмени мірялися силами у вільній боротьбі.

Привітати мешканців Утнокосівки та підтримати учасників змагань завітали Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, начальник відділу культури, молоді, туризму та спорту

Саф’янівської сільської ради Людмила Дерменжи та директор ДЮСШ Саф’янівської сільської ради Тетяна Скрипніченко.

Змагання видались вкрай запеклими, адже кожен боєць має високі спортивні досягнення. За результатами поєдинків, переможці були нагороджені грамотами, медалями, солодкими призами та живими подарунками – баранчиками, що також є місцевою традицією.

Змагання супроводжувались виступами справжніх талантів Утконосівки – НВА «Сперанца», НВА «Етнос», НВА «Меланколие», НВА «Дор Бассарабян» та танцювальним ансамблем «Сяйво».

Крім того, цього року даний захід є ще і благодійним – утконосівці продовжують активно збирати кошти на потреби ЗСУ. Тільки за останні два тижня силами мешканців села зібрано близько 42 000 грн і на цьому Утконосівка не зупиняється.

Продовжиться фестиваль вже цієї неділі, 11 червня. Юні мешканці села будуть змагатись за призові місця з футболу.

Фото за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0yVo43zY6oB8HN9aCsbkT9BGKGgHhpfB9LmUzk2BkmAFrD6E99d7WsAyHBmBKSADJl