В школі села Багате відбулись спортивні змагання 1

Сьогодні, 30 січня, на базі Багатянського закладу загальної середньої освіти, з метою формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності та сприяння національно-патріотичного виховання учнівської молоді, в рамках Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти Саф’янівської сільської ради, відбулись змагання «Козацький гарт».

У змаганнях взяли участь 11 команд: Бросківського, Багатянського, Саф’янського, Новонекрасівського, Комишівського, Старонекрасівського, Матроського, Каланчацького, Першотравневського ЗЗСО, Кам’янського та Ларжанського ліцеїв.

Змагання сприяли розвитку спортивних навичок, фізичної підготовки та вихованню у юних спортсменів дисципліни і почуття командного духу.

За результатами змагань «Козацький гарт» переможцями стали:

І місце – команда Бросківського ЗЗСО
ІІ місце – команда Багатянського ЗЗСО
ІІІ місце – команда Кам’янського ліцею

Вітаємо переможців змагань, бажаємо подальших успіхів і нових перемог на шляху до спортивного олімпу!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02H4XoXgJXN52frAXJ7FdpM2TBCZXHLwa6FFjMKgrMXQFKc4PVfreLAb2foSyphycul