В школі села Кам’янка відбулась презентація нового освітнього проекту 1

У середу, 29 березня, в Кам’янському закладі загальної середньої освіти відбулась презентація проекту «Екстрена освіта та психосоціальна підтримка постраждалого від конфлікту населення в Україні та Молдові», який реалізує ГО “Регіональний аналітичний центр” у співпраці з Саф’янівською сільською радою.

Учасниками заходу стали школярі, яких привітали Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, директор Кам’янського закладу загальної середньої освіти Марина Рашкова та голова ГО «Регіональний аналітичний центр» Світлана Гудь.

Представники проекту розповіли дітям про навчальні курси, які будуть проходити на базі їх рідної школи в рамках представленого проекту. Серед них: графічний дизайн та обробка фото для дітей, комп’ютерна грамотність, мовний гурток, краєзнавство або історія рідного краю, позашкільна освіта на базі Палацу спорту.

Після чого на школярів чекали запальні розважальні заходи: танці, перетягування канату, біг у мішку, різноманітні ігри, а також море позитивних емоцій та незабутніх вражень.

Проект «Екстрена освіта та психосоціальна підтримка постраждалого від конфлікту населення в Україні та Молдові, особливо дівчат, хлопців, підлітків та жінок», реалізується ГО “Регіональний аналітичний центр” у співпраці Міжнародною місією #WeWorld, за фінансової підтримки Іспанської Співпраці через Іспанське Агентство (AECID).

Даний проект функціонує на базі двох шкіл – в селах Саф’яни та Кам’янки. Проте, відвідувати гуртки можуть не тільки місцеві школярі, а й внутрішньо переміщені особи.

Саф’янівська сільська рада висловлює подяку представникам проекту за тісну співпрацю та за надання можливості для всебічного розвитку дітей!