Вітаємо! 1

З Днем Соборності України!

Сьогодні силою духу і правди наша країна відзначає День Соборності України – свято, яке нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

Вже вдруге ми відзначаємо День Соборності в умовах війни. Країна-терорист росія прагне розірвати нашу державу на шматки, брехнею та цинізмом намагається виправдати свої імперіалістичні амбіції. Але росії це не вдасться! Бо українська армія незламна, а прагнення українців до свободи та незалежності – тверді й непохитні!

Від душі бажаю любити свою країну, пишатися своєю історією і своїм народом! Нехай Україна буде гордим птахом у зграї світових країн, нехай кожен день дарує українцям свободу думки, відчуття щастя, мир і світлу надію!

Бажаю кожному з вас зберігати силу духу, бадьорість і оптимізм, незламний дух та людську гідність! Нехай в кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння!

Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за нашу прекрасну країну – Україну!

Повсякчас пам’ятаймо про незліченні жертви наших співвітчизників, покладені на вівтар незалежності, соборності, державності!

Слава Україні!

З повагою
Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова