ВІТАЄМО! 1

Сьогодні свій День народження відзначає мудрий керівник, професіонал своєї справи, чуйна людина, тендітна жінка, голова найбільшої громади України Наталія Тодорова.

Шановна Наталіє Іванівно, від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу та колективу Саф’янівської сільської ради вітаємо Вас із Днем народження!

У сьогоднішній непростий час на Ваші плечі лягла подвійна відповідальність за кожного мешканця громади, нових мешканців – переселенців, військових, які служать на благо рідної країни та за незалежне майбутнє.

Цей рік Вашого життя вкотре довів, що Ви не просто сільський голова, Ви – мудрий управлінець – завжди відкрита до саморозвитку, досвідчена та розважлива у своїх рішеннях, здатна на співчуття та розуміння. Впевнені, що притаманне Вам високе почуття відповідальності і невичерпна енергія будуть і надалі служити Вам вірними помічниками у Вашій нелегкій справі!

Нехай людська шана буде Вам подякою за плідну працю, чуйність та уміння творити добро!

Бажаємо Вам нових життєвих планів і їх досягнень, міцного здоров’я, Божої благодаті на многії літа, радості в серці, теплоти в душі та спокою в рідній Україні!

Мрійте і насолоджуйтеся кожною миттю!