Вітаємо директора Кислицького закладу загальної середньої освіти Івана Загарія з ювілеєм! 1

Сьогодні свій ювілей відзначає директор Кислицького закладу загальної середньої освіти Іван Загарій.

Понад 40 років Іван Павлович присвятив роботі в освітянській сфері, із них 38 – директорству в рідній школі.

Під керівництвом Івана Павловича педагогічний колектив школи села Кислиці увійшов до «Педагогічного олімпу Одещини» та багато років тримає рейтинг лідерів серед закладів освіти громади по роботі з обдарованими дітьми.

Людина з полум’яним серцем, педагог сучасності, мудрий та креативний керівник, талановитий поет, а ще люблячий чоловік, батько і дідусь!

Привітати ювіляра завітали народний депутат України Анатолій Урбанський, Саф‘янівський сільський голова Наталія Тодорова та перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков.

Від імені виконавчого комітету та депутатського корпусу Саф‘янівської сільської ради бажаємо Івану Павловичу міцного здоров‘я, довгих років життя, сил, наснаги, оптимізму, душевної гармонії та невичерпної енергії!

Залишайтесь ще довгі роки вірним та бравим капітаном свого корабля!

Вітаємо директора Кислицького закладу загальної середньої освіти Івана Загарія з ювілеєм! 3