Вітаємо ГО «Regional Analytical Center» Світлану Гудь з отриманням міжнародної нагороди! 1

1 грудня у місті Кірхгаймболанден (Німеччина) відбулась церемонія вручення Голуба Миру, яка проходить вже протягом 48 років. Зазвичай її вручають за результатами завершення будь-якого конфлікту вже у мирний час. Але цього року було ухвалено спільне рішення відправити Голуба туди, де війна йде у повному розпалі – з надією, що він принесе мир нашій країні.

Цього року володаркою нагороди голова ГО «Regional Analytical Center» Світлана Гудь.

З початком повномасштабного вторгнення росії на територію України, роботу Regional Analytical Center постаралися максимально адаптувати до потреб біженців, особливо жінок і дітей. У співпраці з місцевими органами влади організація створювала умови для інтеграції людей, які опинилися на новому місці у складних умовах та під постійним стресом.

Робочій групі «Дні миру» сподобалось, що організація базується в невеличкому місті та успішно працює з населенням сіл під час війни.

Regional Analytical Center активно співпрацює з Саф’янівською сільською радою. Тож днями Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова привітала голову ГО «Регіональний аналітичний центр» Світлану Гудь з отриманням заслуженої міжнародної нагороди, а також вручила почесну грамоту за вагомий особистий внесок у волонтерський рух та підтримку внутрішньо переміщених осіб у Саф’янівській громаді в період збройної агресії росії проти України, за громадську діяльність, патріотизм, людяність, порядність та високу громадянську свідомість. Також почесною грамотою була нагороджена фахівець з інвестиційної роботи служби господарського забезпечення управління житлово-комунального господарства, капітального будівництва, дорожнього господарства та інвестицій Саф‘янівської сільської ради Вікторія Мілкова.

Бажаємо подальших професійних успіхів та нових звершень!