Вітаємо заступника голови Одеської обласної ради Олександра Урбанського з Днем Народження! 1

Саф’янівська сільська рада від щирого серця вітає заступника голови Одеської обласної ради Олександра Урбанського з Днем Народження!

Ваша активна життєва позиція, високий професіоналізм, добре та чуйне серце заслужили глибоку повагу серед мешканців Саф’янівської громади. Ви ніколи не стояли осторонь проблем громади, завжди допомагали та допомагаєте!

Ми безмежно вдячні Вам за Вашу людяність, доброту та щедрість. Ви умієте слухати, оцінювати, аналізувати, вникати в суть проблеми і головне – не лише обіцяти, а ще й виконувати свої обіцянки! Ваші слова ніколи не розходяться зі справами.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, подальшої активності, благополуччя і радості. Хай кожен новий день Вашого життя приносить Вам лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу!

Бажаємо не зупинятися на досягнутому, а йти вперед і надалі творити добро!

Вітаємо заступника голови Одеської обласної ради Олександра Урбанського з Днем Народження! 3