Вітаю фізкультурників та спортсменів, тренерів та ветеранів спорту Саф'янівської громади з Днем фізичної культури та спорту! 1

Саф’янівська громада багата на спортивні досягнення. Наші спортсмени відомі далеко за межами області та України. Це результат наполегливої праці спортсменів та великого внеску в них тренерів!

Впевнена, що спорт в нашій громаді буде й надалі успішно розвиватися та стане невід’ємною частиною життя більшості наших мешканців!

Бажаю спортсменам міцності духу, богатирського здоров’я, успіхів у всіх починаннях, жаги до перемоги!

Тренерам та наставникам зичу талановитих вихованців, командної єдності та відданості, непохитної наполегливості у подоланні шляху до поставленої мети, впевненості у власних силах та віри у беззаперечну Перемогу України!

Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова

Вітаю фізкультурників та спортсменів, тренерів та ветеранів спорту Саф'янівської громади з Днем фізичної культури та спорту! 3