ВИБІР Є ЗАВЖДИ У КОЖНОГО З НАС 1

З метою продовження розвитку правильних поглядів на життя і вміння дотримуватись принципової позиції щодо власного здоров′я, виховання хороших звичок, які сприяють зміцненню здоров′я, 22 червня 2021 року в Ізмаїльському міськрайонному відділі філії Центру пробації в Одеській області пройшла зустріч суб′єктів пробації з волонтером Віктором.

З чого все починається? Як формується звичка? Як сталось, що захопила звичка пагубна, в той час як корисна мала б сприяти фізичному і психічному розвитку особистості, зумовила б її активне довголіття?

Відбулась відверта цікава розмова з мозковим штурмом, розглядом і аналізом конкретних ситуацій, з пошуком гідного виходу із складних обставин, з переглядом цікавих відеороликів, які приніс волонтер.

«Боротьба із самим собою, – підкреслив волонтер, – справа нелегка. Тут людина і пізнає себе, випробовує і загартовує свою волю, виробляє самодисципліну, вдосконалює свій організм. Витримати, стримати одного разу дане собі слово – означає, навчитися володіти собою, перейти на позитивну сторону смуги, що розділяє добро і зло.