В Першотравневському закладі загальної середньої освіти відбувся випускний вечір 1

Випускний вечір відноситься до числа тих урочистостей, які відбуваються один раз у житті.

Кожен випускник, з радістю згадує ті чудові дні коли він тільки почав ходити до школи. Напевно, кожен пам’ятає і свою першу вчительку, і перше кохання і першу дванадцять в щоденнику. Як же це все чудово! За роки навчання всі подорослішали. Не впізнати скромну сусідку по парті, вечірня сукня та завиті локони перетворили її на принцесу. Ну, а хлопчиська, тепер вони, як ніколи готові здійснювати гідні подвиги. І ось нарешті прийшов той довгоочікуваний день про який мріє кожен школяр – випускний вечір. Це свято має запам’ятатися на все життя. У житті кожного учня настає момент розставання зі своїми вчителями. Останній урок у школі, останній дзвінок, і ось довгоочікуваний випускний.
Гортаючи календар, день за днем, випускники з хвилюванням чекають цієї довгоочікуваної дати випускного вечора.

Ніхто з нас не уявляє собі випускний вечір без квітів. Їх дарують вчителям і своїм чарівним супутницям, ними прикрашають зал.

Завершальною частиною випускного вечора стала прогулянка на світанку. Що може бути романтичніше… Довгоочікуваний ранок, якого так довго чекали, настав. Всі випускники дивляться на все, що навколо відбувається, вже дорослими очима. Вони вже не ті хлопчики та дівчатка, які колись йшли в перший клас, не знаючи чого їм чекати. Це вже цілком дорослі люди, які готові розвиватися та іти по життю. Але цей день вони будуть згадувати як один з перших кроків у доросле життя.

Випускний вечір запам’ятовується на все життя, і відзначився він яскраво і різноманітно.