Вже 13-й «Клас безпеки» відкритий в Саф’янівській громаді! 1

У четвер, 9 листопада, в Саф’янівській територіальній громаді відбулося урочисте відкриття 13-ого «Класу безпеки» на базі Матроського закладу загальної середньої освіти, який забезпечить навчання учнів ключовим аспектам  безпеки.

Яскравий, сучасний та оснащений «Клас безпеки» відкрили Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова,  начальник управління освіти Саф’янівської сільської ради Тетяна Якименко, староста Матроського старостинського округу Наталія Курилова та  директор  Матроського ЗЗСО Едуард Гудь. На святковому заході були присутні  поліцейські офіцери Саф’янівської сільської ради, представники патрульної поліції та РУ ГУ ДСНС України в Одеській області, представник Ізмаїльського державного гуманітарного університету.

«Клас безпеки» облаштовано за зональним принципом організації освітнього простору відповідно до рекомендацій МОН України. Тут учні школи мають можливість отримати практичні знання  з пожежної безпеки, дорожнього руху, навички реагування на небезпечні ситуації та надання допомоги іншим у разі потреби.

Педагогічні працівники школи презентували кожну облаштовану зону класу: безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, психологічного розвантаження, зону домедичної допомоги продемонструвала медична сестра закладу освіти.

Під час презентації зони мінної безпеки  були продемонстровані різноманітні види роботів, які виготовляють та програмують вихованці гуртка «Основи програмування та робототехніки» під керівництвом Євгенія Абросімова. Роботами-дронами  можна управляти з мобільного телефону та використовувати на територіях, де проводяться бойові дії або для розмінування територій.

Тематичним подарунком від кандидата історичних наук, доцента ІДГУ Івана  Татаринова  стали різновиди  зразків снарядів, які сьогодні використовують окупанти  в боротьбі з українським народом, вони  доповнять експозицію зони мінної безпеки класу.

Представниками поліції та рятувальниками проведений традиційний профілактично-роз’яснювальний захід у тематичному «Класі безпеки», який сприяв  формуванню у дітей  відповідального ставлення до власної безпеки  у різних сферах життя, знань правил дорожнього руху та поведінки під час виникнення пожежі, алгоритму дій під час виявлення підозрілих предметів.

Відкриття 13-ого «Класу безпеки» в закладах загальної середньої освіти Саф’янівської сільської ради стало ще одним кроком до створення безпечного та здорового середовища для навчання наших дітей та учнівської молоді!

Джерело: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid029TGzaGT4EqeNbiTL56SRxme7uUELLmJSAsAb2RaM9c3RTUVaP63etKZRwssmTCtel