Завершилася робота атестаційної комісії управління освіти Саф’янівської сільської ради 1

Сьогодні, 07 квітня 2021 року, завершився другий і останній день роботи атестаційної комісії управління освіти Саф’янівської сільської ради.

Атестацію пройшли педагоги Багатянського, Саф’янського, Першотравневського, Комишівського та Кислицького закладів загальної середньої освіти.

За підсумками роботи атестаційної комісії другого дня 12 вчителям підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» 4 вчителям , підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно педагогічне звання «старший учитель» 1 вчителю, підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєне педагогічне звання «старший учитель» 1 вчителю.

Також атестувалися на відповідність займаній посаді та підтвердження або встановлення тарифного розряду вихователі та керівники Першотравневського, Саф’янського, Новонекрасівського, Старонекрасівського, Бросківського, Комишівського закладів дошкільної освіти та керівник гуртка Центру дитячої та юнацької творчості Саф’янівської сільської ради.

Вітаємо із завершенням атестації 2021 року. Бажаємо успіхів та натхнення!