Золотий 50-й випуск в Саф’янському закладі загальної середньої освіти 1

Субота, 24 червня, назавжди закарбувалась в пам’яті випускників Саф’янського закладу загальної середньої освіти, адже вони перегорнули нову сторінку в своєму житті та переступили поріг дорослого життя.

Ошатно вбрані випускники – нещодавно ще школярі – в останнє разом зібралися в стінах рідної школи. Здається, ще зовсім недавно були білі банти, величезні букети квітів, щирі посмішки, допитливі очі і несмілі рученята, які трималися за батьків. І ось вже юнаки і дівчата з серйозними поглядами і своїми планами на життя.

В очах батьків, рідних та вчителів сльози та легкий смуток – 20 «юнг» залишають корабель під назвою «Саф’янський заклад загальної середньої освіти». Директор навчального закладу Наталія Тарасенко вручила випускникам останній шкільний документ – свідоцтво про закінчення загальної середньої освіти, з яких два – з особливою відзнакою.

Окрім найрідніших людей та вчителів, випускники приймали вітання від Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової:

«Завжди майте свою мрію, вірте в свої сили, рухайтеся за покликом серця! Підтримуйте і цінуйте дружбу з однокласниками! Будьте опорою для батьків, надією та гордістю України! Щасти вам!».

Велика заслуга успіхів випускників – це невтомна праця їх наставників та вчителів. Тож подякою народного депутата України Анатолія Урбанського була відзначена директор Саф’янського ЗЗСО Наталія Тарасенко, грамотами Саф’янівського сільського голови – класні керівники 1-4 класів, а також класний керівник випускного класу. Крім того, освітяни та випускники отримали приємні подарунки від Благодійного фонду Урбанського «Придунав’я».

Випускний вечір продовжився зворушливими привітаннями від вчителів та батьків, а також словами подяки від випускників.

Завершилось свято прощальним вальсом.

Молоді, сильні, здорові, перспективні, здатні втілити мрії в реальність люди – це випускники Саф’янської школи, це наш сьогоднішній день і наше майбутнє. То ж у добру путь! Хай вам у житті будуть відкриті всі дороги!

Фото доступні за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02JrwiGHQWSqp3qNVYqSjmtewKQQLy8siWUgkbpdfUKaWY5ZgpA8VxNELo41BS88xl