29 серпня - День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України 1

Сьогодні хвилиною мовчання та молитвою ми вшановуємо пам’ять Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії. Смертельний для наших захисників “зелений коридор” пролягав через поля із соняшниками. Саме під ними сотні українців поклали в боротьбі з ворогом свої життя на вівтар свободи, гинули в боротьбі за вільне та мирне життя кожного з нас.

Дев’ять жахливих років минуло від цієї трагедії, яка стала точкою неповернення у боротьбі української нації за єдність своєї країни. Сьогодні кровопролитна війна триває, забираючи кращих, хто міг би жити, творити, любити…

Низько схиляю голову перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину та незалежну Україну! Хто, жертвуючи собою, виборював для нас мирне життя під блакитним українським небом.

Герої не вмирають, вони живуть у нашій пам’яті, вони живуть у серцях тих, хто продовжує їх справу, вони живуть доти, доки жива їх слава!

Не вмирає пам’ять про них, яку ми маємо плекати із вдячністю за можливість жити!

Висловлюю щирі слова співчуття родинам загиблих Захисників, які втратили у війні з російським окупантом своїх синів, дочок, чоловіків, братів, сестер. Разом із вами розділяю біль непоправної втрати.

Нехай імена кожного полеглого нагадують нам про ціну нашої свободи!

Вічна та світла пам’ять українським Героям!

З повагою
Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова