Керівництво Сафʼянівської громади взяло участь у відкритому діалозі 1

У неділю, 27 серпня, в селі Криничне Сафʼянівський сільський голова Наталія Тодорова взяла участь у відкритому діалозі «Перспективи прикордонних громад та права національних меншин в громадах».

Під час заходу були розглянуті проблеми та перспективи розвитку місцевого самоврядування у воєнних та поствоєнних реаліях; проблемні питання реалізації реформи адміністративно – територіального устрою; розвиток співробітництва з суміжними територіальними громадами; транскордонне співробітництво з територіальними громадами Румунії та Республіки Молдова; повноваження органів державної влади та органів місцевого самоврядування щодо реалізації державної політики у сфері національних меншин.

Також були підняті питання відсутності доріг між селами та відповідного транспортного сполучення; питання освітньої реформи та необхідність додаткових інструментів для залучення інвестицій і створення робочих місць.