В Саф’янівській громаді відбувся благодійний ярмарок 1

У суботу, 26 серпня, Саф’янівська територіальна громада за підтримки Благодійного фонду Урбанського «Придунав’я» організувала благодійний ярмарок на підтримку військовослужбовців Збройних Сил України.

Проведення ярмарок для Саф’янівської громади стало справжньою доброю традицією. Вже неодноразово громада проводить саме благодійний ярмарок, адже в країні війна, а наше завдання сьогодні – допомагати українським військовим в боротьбі з російськими загарбниками.

Завітали на захід почесні гості, серед яких народний депутат України Анатолій Урбанський та заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський.

Громада старанно підготувалась до благодійного ярмарку. Вправні господині закликали до своїх столів, на яких красувалися пиріжки з різноманітною начинкою, рогалики, міліна, роговачки, мамалига та інші страви. Особливим попитом користувалися уха, риба, шашлик та курбан, продукцію на виготовлення яких надали агропідприємства Саф’янівської громади. Також всі охочі мали змогу придбати за приємними цінами виноград від ПП “Агроінком” та органічну продукцію від ТОВ “Дунайський аграрій”.

Чимала черга зібралася й біля столу з витворами ручної роботи, де були представлені картини з бісеру та різноманітні прикраси.

Доки батьки насолоджувались національними стравами Бессарабії, діти мали змогу розважитись на гірках та батутах, а також покататися на конях.

Прикрасою заходу стали яскраві виступи художніх колективів Саф’янівської та Суворовської громад, сповнені любов’ю до рідної країни та вірою у якнайшвидшу перемогу.

Незважаючи на те, що через безпекову ситуацію в регіоні проведення заходу було лімітовано часом, трьома годинами, це не завадило громаді гідно провести благодійний ярмарок та зібрати 144 333 гривні та 600 $!

Висловлюємо щирі слова вдячності всім, хто долучився до ініціативи, зробивши тим самим внесок у підтримку Збройних Сил України та наближення перемоги: хто – виробами, хто – присутністю та коштами!

Наша сила – у єдності! Робимо все, що від нас залежить, для скорішої перемоги!

Фото: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02ThNYo1ozQpyJSUXrgegRpbXac7Cw1GYsBYVpZd8m7gy8WJQLVVXssjyoUC3EfR6kl