В Саф'янівській громаді проведено захід на підтримку ЗСУ 1

У п’ятницю, 25 серпня, в селі Кам’янка, на площі біля місцевого Будинку культури, відбувся благодійний концерт на підтримку військовослужбовців Збройних Сил України.

До заходу долучились заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Стандратюк та староста Кам’янського старостинського округу Іван Лєфтеров.

Творчі колективи села Кам’янка та Утконосівка подарували глядачам чудовий концерт, заряджений атмосферою патріотичного єднання.

Кожен присутній міг долучитися до збору коштів, які найближчим часом будуть передані на підтримку ЗСУ. В підсумку було зібрано 15 200 грн.

Дякуємо всім, хто долучився до заходу, в чиїх серцях кипить любов до України! Ви тихо робите добре справу, яка надто дорого вартує! А ваші великі серця захоплюють, надихають, спонукають та переконують, що разом ми – незламні, незборима сила!

Лише разом і лише до нашої Перемоги!

Фото: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02kS2pbZXybhc2i8xY7hrb2gMkumAt79DucS5Nb9j9diL4toDGw9P5qxFjdzeMXNWNl