ЦНАП Саф’янівської сільської ради інформує  про відновлення спільної роботи з Ізмаїльським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги 1

До уваги !

Центр надання адміністративних послуг Саф’янівської сільської ради інформує про відновлення спільної роботи з Ізмаїльським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

– Якщо Ви не знаєте, як розірвати договір оренди землі?
– Як заключити договір оренди землі?
– Як отримати земельну ділянку?
– Як прийняти землю у спадок?

На ці та інші питання Вам дадуть відповіді кваліфіковані юристи Ізмаїльського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Прийом юристами буде здійснюватися в приміщенні Центру надання адміністративних послуг, який розташований за адресою : м.Ізмаїл, проспект Суворова,28 ( прийом громадян здійснюється тільки за попереднім записом в телефонному режимі (048417-26-76) за наступним графіком:

09.06.2021 р. з 09.30 до 12.00;
23.06.2021р. з 09.30 до 12.00.

Начальник з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації І.В.Кузьменко