Центр надання адміністративних послуг Саф’янівської сільської ради отримав спеціальне обладнання – сканери ID паспортів - пристрої для зчитування ID-карток 1

Цифрова трансформація Саф’янівської територіальної громади не тільки не втрачає актуальності, але навпаки стає головним пріоритетом в покращенні якості роботи, зокрема з надання публічних послуг.

Минулого тижня, в рамках реалізації Програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа від імені швейцарсько- української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади« ЦНАП отримав спеціальне обладнання – сканери ID паспортів – пристрої для зчитування ID-карток.

Ця процедура дозволить легко та доступно отримати найголовнішу інформацію про власника документа, зчитавши її за допомогою спеціального обладнання – сканерів ID паспортів та програмного забезпечення.

До цієї інформації відноситься:

– оцифрований підпис власника документу
– місце реєстрації власника ID-карти
– сімейний стан.

Дякуємо координатору Програми EGAP ІВАНУ КОПИЧЕНКО за підтримку, допомогу і за можливість якісно надавати адміністративні послуги!

Продовжуємо співпрацювати і впроваджувати інструменти для ефективного надання публічних послуг!

Центр надання адміністративних послуг Саф’янівської сільської ради отримав спеціальне обладнання – сканери ID паспортів - пристрої для зчитування ID-карток 3