Де знайти РЕСУРСИ в час війни? 1

04 квітня 2022 року, співробітниками Ізмаїльського районного відділу № 1 філії Центру пробації в Одеській області організовано зустріч суб’єктів пробації з волонтерками, спілкування проходило за темою «Ресурси».
Важливість зустрічі полягла в тому, що волонтерки в дружній обстановці намагалися формувати позитивну життєву направленість. Було обговорено найбільш болюче питання, як долати труднощі і невпевненість у такий важкий час. Розкрили такі поняття як:

– Стрес – це реакція на таку подію, коли відбувається щось, що тимчасово перевищує можливості адаптації організму. Це природна реакція організму на «неприродну» для цього організму подію;

– Ресурси – це все те, що людина використовує, щоб задовольнити вимоги середовища (психологічні і соціальні ресурси). Успішність подолання негативних життєвих подій безпосередньо залежить від різноманітності, характеру і міри використання наявних і доступних ресурсів.

Сьогодні нам неймовірно важливо отримувати ресурс. Ми можемо його створювати за допомогою відомої нам практики вдячності. Тому, волонтерки запропонували учасникам скласти список того, за що вдячні:

1. За що ви відчуваєте подяку в житті?
2. За що ви відчуваєте подяку в особистих стосунках?
3. За що ви вдячні собі?
4. Поділіться вашою вдячністю з оточуючими. А яким є ваш ресурс на тепер?

Сподіваємось, що такі зустрічі допоможуть клієнтам пробації поліпшити своє життя і досягти успіху.