День батька 1

Зовсім нещодавно, з 2019 року, за указом президента в Україні почали офіційно відзначати День батька. Було визначено третю неділю червня як день святкування. У цьому році вшановування татусів випадає на 20 червня, що збігається із важливим релігійним святом – Трійцею, так званим «Зеленим святом».

Ізмаїльський міськрайонний відділ філії Центру пробації в Одеській області надає великого значення формуванню у суб’єктів пробації життєво важливих навичок та всіляко сприяє підвищенню їх вмотивованості до просоціальної правослухняної поведінки. Одним із засобів для цього є робота з підвищення статусу чоловіка як повноцінного партнера в сім’ї та батька в процесі виховання дітей, покращення взаємин у родині.

18 червня 2021 року відбулась бесіда суб’єктів пробації з психологом Миколою Беженар, приурочена відзначенню дня татусів. Упродовж бесіди учасники визначились, який взаємний вплив мають вони з своєю родиною, зокрема, з дітьми, у чому знаходять спільну мову, а коли навпаки. Психолог спонукав засуджених до критичного мислення та об’єктивної оцінки сімейних відносин. Завершуючи захід, наголосив присутнім, якою важливою є роль батька у сім’ї, як багато треба працювати над собою, щоб стати авторитетом для своїх дітей, виховувати їх порядними і гідними членами суспільства.