"День казки" в Старонекрасівському ЗЗСО 1

Казка – свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячого мислення й мови, думка, втілена в художнє слово, острівок дитячої творчості. Під її впливом дитина починає бачити навколо себе незвичайні взаємозв’язки між предметами і явищами, досягаючи єдності образів. Водночас дитина переживає хвилюючу радість, яка породжує бажання поділитися своєю думкою з товаришами.

08.06.2021 р. вихователем І загону «Янголятка» Никодим О.В. в межах «Дня казки» були проведенні заходи, які подарували дітям гарні емоції та добрий настрій. Розпочали цей день із зарядки на свіжому повітрі під музику із мультфільмів. Далі діти прийняли участь у квесті «В гостях у казки» ,який містив 6 зупинок. Об’єднавшись в дві команди, діти виконували завдання на швидкість і за кожну перемогу отримували «чарівний камінчик».

Загалом дітлахи подолали такі зупинки: «Казковий пазл», «Казкова піраміда», «Дві половинки з однієї картинки», « Чарівний капелюх». Команди складали піраміду з паперових стаканчиків, слухали пісні з мультфільмів, відгадували казки та їх персонажів тощо.

Ось такий дивовижно-казковий і насичений на події день видався у вихованців.

"День казки" в Старонекрасівському ЗЗСО 3