До відома сільгосптоваровиробників Саф`янівської сільської ради! 1

Повідомляємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України України від 18.08.2021 р. № 886 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь» обласною комісією приймаються документи для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на 1 га посіву гречки.

Комісія працює за адресом: м Одеса, вул.Канатна, 83, адмінбудинок обласної ради №2, 14-й поверх, кімн. 1417. Документи приймаються в робочі дні з 9:00 до 17:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00, до 15.11.2021р.

Наказ Мінагрополітики, яким застережені форми заявок на отримання дотації, а також форми актів висіву насіння та збирання врожаю додається.

Також, відповідно до абзацу другого пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь, до переліку документів необхідно додати відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Відділ сільського господарства та економіки Саф’янівської сільської ради

Додатки