У Саф’янівській громаді триває вакцинальна кампанія COVID-19 1

Шановні мешканці Саф’янівської громади, нагадуємо, що на базі амбулаторій загальної практики-сімейної медицини КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» продовжується вакцинальна кампанія від коронавірусної хвороби (COVID-19).

Наразі в громаді складна епідемічна ситуація. Станом на ранок 29 жовтня на лікуванні в інфекційному та в терапевтичному відділеннях КНП Саф’янівської сільської ради “Центральна районна лікарня” перебувають 158 пацієнтів, які НЕ є вакцинованими.

Враховуючи збільшення кількості захворювань на COVID-19, просимо усіх мешканців громади долучитися до вакцинальної кампанії та зробити щеплення від COVID-19.

Вакцинація – це єдиний спосіб захистити себе і свої родини від коронавірусу та повернутися до звичного життя.

Бережіть себе!