Дунайське відзначило ювілей - 75-річчя 1

18 вересня с. Дунайське відзначило свій День Народження – 75 років.

Дунайське, засноване в 1946 році, є одним з найбільш малочисельних населених пунктів Саф’янівської громади. Всього тут проживає близько 600 чоловік. Разом з тим, дунайці дуже працьовитий народ. Вони своїми власними силами відновили сільський клуб, а також з «нуля» звели дитячий та спортивний майданчики.

Щорічно мешканці Дунайського організовують в місцевому сільському клубі святкування Дня села. Не виняток і цей рік. Силами місцевої художньої самодіяльності та артистів з сусіднього села Стара Некрасівка відбувся яскравий концерт, окрасою якого став виступ місцевої дітвори.

Привітати дунайців з ювілеєм завітали народний депутат України Анатолій Урбанський, керуючий справами виконавчого комітету Саф’янівської сільської ради В’ячеслав Суддя та начальник відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Людмила Дерменжи.

Активні мешканці Дунайського були нагороджені почесними грамотами та приємними подарунками.

А завершилось свято дискотекою.